PVPA rugsėjo mėn. NAUJIENLAIŠKIS

Gera ilsėtis, mėgautis tuo, kas lepina sielą, susitikti su išsiilgtais žmonėmis, džiaugtis išsvajotomis kelionėmis ir tiesiog patinginiauti po obelimi, pušimi, nendre ar prieš saulutę. Todėl ir gera, kad tai atostogų, vasaros savaitgalių ir ilgų vakarų privilegija, kuri trunka tam tikrą laiko tarpą. Galime galvoti visaip apie artėjantį rudenį ir tik nuo požiūrio priklauso, kaip jausimės iki kitų atostogų. Svarbiausia tai, kad visada yra galimybė rinktis.

PVPA pasitinka rudens - žiemos sezoną su dideliu polėkiu ir entuziazmu, su tikėjimu veiklos prasme ir noru kurti vertę.

Šio rudens kalendorius jau užpildytas, tačiau visada pasiliekame galimybę jį papildyti. Šį rudenį į PVPA kalendorių įtraukėme ir tuos renginius, kurie telkia personalistus jiems aktualiais klausimais. Mūsų tikslas – apžvelgti rinką, susisteminti personalistams skirtus renginius ir parengti vieningą kalendorių, kuris leistų Jums rinktis, greitai ir patogiai planuoti savo bei kolegų papildomas veiklas. Tuo pačiu siekiame, kad PVPA įprasmintų savo veiklą bendradarbiaudama su kolegomis, kurdama vertę savo nariams, prisidėtų prie projektų, kurie telkia personalistų bendruomenę. Šį sezoną pristatome kelis naujus formatus: “Rytas kitaip” ir “Apvalus stalas”, kurių tikslas – labiau pažinti vieniems kitus, užmegzti glaudesnius ryšius, diskutuoti, dalintis, mokytis ir kurti. Taip pat jau planuojami vizitai į įmones, forumai, mokymai. Tęsiame dalijimosi patirtimi misiją. Kviečiame dalyvauti mūsų ir partnerių organizuojamose konkursuose, tyrimuose, kuriuos Renata išsamiau pristatys naujienlaiškyje, Asta Facebook paskyroje. Štai taip pasitinkame rudenį, laukiame Jūsų pačių ir Jūsų atsiliepimų, prašymų, idėjų, rūpimų klausimų. Laukiame svečiuose pas mus naujame biure. Būkime kartu ir kurkime tai, apie ką svajojame.

Jūratė

Pristatome naujieną - RUGSĖJO mėnesio kalendorių, kuriame rasite svarbiausius PVPA ir partnerių renginius bei galėsite patogiai atsispausdinti!

NAUJIENOS TRUMPAI
  • Pasikeitė PVPA būstinės adresas. Nuo šiol mus rasite Šiaurės miestelio technologijų parke Galvydžio g. 5, Vilniuje.
  • Labai prašome PVPA narių patikslinti savo įmonės kontaktinio asmens (jeigu pasikeitė) ir personalo vadovo kontaktus (jeigu skiriasi nuo kontaktinio asmens), kad visos PVPA naujienos pasiektų Jus.
  • 17 žingeidžių personalo specialistų rugsėjo 18 d. pradeda mokymus Personalo valdymo standarto Pagrindinės programos grupėje. Kiti mokymai planuojami 2016 m. sausio-vasario mėn. Jau dabar galite rezervuoti sau vietą el. paštu asta@pvpa.lt .
  • PVPA valdybos strateginė sesija perkeliama į 2015 m. spalio 12 d.
  • 2015.10.12 vyks PVPA mentorių susitikimas - apskrito stalo diskusija su OVC konsultantu Tomu Misiukoniu.
  • Artimiausiu metu visiems PVPA nariams išsiųsime 2013-2014 m. Personalo valdymo rodiklių tyrimų apžvalgą, išskirtas tendencijas.

Konkursas „Gera praktika“ Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA) ir Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos (LVDK) iniciatyva rengiamas antrą kartą. Pagrindiniai konkurso tikslai – propaguoti studentų profesinės praktikos reikšmingumą, skleisti gerąją patirtį bei skatinti įmones ir studentus siekti būti tarp geriausiųjų, vystant jaunimo praktinius įgūdžius bei kuriant pridėtinę vertę verslui ir organizacija.

Paraiškas dalyvauti konkurse prašome teikti nuo 2015 m. rugsėjo 7 dienos iki 2015 m. spalio 16 dienos 17 val. elektroniniu paštu konkursas@gerapraktika.lt . Daugiau informacijos

PVPA RENGINIAI
  • 2015.09.08 "Rytas kitaip": po ilgo vidinio lektoriaus darbo Italijos gigantėje Luxottica Group į Lietuvą grįžęs pardavimų praktikas Audrius Gruodis papasakos apie pardavimo ir klientų aptarnavimo tendencijas Europoje ir NVS. Audrius patars, ko vertėtų reikalauti iš Jūsų pardavimų vadybininkų ir nurodys, kaip padėti jiems tobulėti, o drauge ir gerinti organizacijos veiklą. Daugiau informacijos . Registracija baigta
  • 2015.09.16 forumas "Personalo valdymo mados šiapus ir anapus Atlanto": grupė patyrusių Lietuvos personalistų pasidalins žiniomis ir atradimais, kurių šiemet sėmėsi tarptautinėse konferencijose Amsterdame ir Niujorke. Daugiau informacijos ir registracija
  • 2015.09.22 PVPA atnaujina veiklą asmeninių kompetencijų vystymo srityje toliau gilindama mąstymo temą. 2015 m. rugsėjo 22 dieną, 15 – 18 val. kviečiame PVPA narius ir visus besidominčius į susitikimą-praktinę sesiją su profesoriumi W. Torbert (JAV). Susitikimo tema: transformacinė lyderystė ir naujos vadovų asmeninio tobulėjimo perspektyvos. Daugiau informacijos ir registracija
  • 2015.09.25 (Ne) skaitymų klubas: Baltijos koučingo centro vienas iš vadovų Povilas Petrauskas pristatys S.Sinek knygą "Pradėkime nuo klausimo KODĖL". Daugiau informacijos
PARTNERIŲ RENGINIAI

PVPA prisijungė prie konkurso "Aš myliu savo įmonę" partnerių, o direktorė Jūratė Butinavičienė tapo vertinimo komisijos nare. 

Visų kompanijų darbuotojai, norintys savo meilę darbovietei parodyti viešai, kviečiami iki rugsėjo 23 d. registruotis adresu: plus.lrytas.lt/myliusavoimone2015. Atnaujintas projekto taisykles rasite: www.myliusavoimone.lt. Daugiau informacijos

Kviečiame į mūsų partnerių, Hay Group, 2015.09.10 organizuojamą konferenciją bei žmogiškųjų išteklių valdymo profesionalų įsitraukimo ir efektyvumo tyrimą. Plačiau apie šias iniciatyvas skaitykite čia.

PVPA prisijungė prie XIII-osios didžiausios tokio pobūdžio metinės konferencijos „HR, darbo teisė ir personalas 2015“ partnerių. Rugsėjo 23 d. Kaune ir 24 d. Vilniuje vyksiančios konferencijos pranešėjų tarpe net 3 PVPA valdybos nariai. Tai kasmetinė konferencija vyksianti jau 13-tus metus iš eilės, į kurią susirenka per 700 personalo srityje dirbančių profesionalų, 30 pranešėjų, kurie yra bene geriausi darbo teisės ekspertai, advokatai, žmogiškųjų išteklių ir personalo profesionalai su naujausiomis įžvalgomis ir praktiniais patarimais. . Konferencijos metu net 4 paralelės salės, kuriose bus galima pasirinkti aktualiausias temas.

 PVPA nariams taikoma nuolaida! Daugiau informacijos ir registracija

MENTORYSTĖ

Toliau kalbamės apie profesinės mentorystės projektą. Šį kartą klausiame, kokią naudą projektas davė įmonei?

"Dirbu didelėje tarptautinėje organizacijoje, kurioje nuolat vyksta pokyčiai, žmonių judėjimas – vienuose padaliniuose darbuotojų kaita yra priimtino dydžio, kituose – ženkliai per didelė. Organizacijoje ieškodami išeičių, kartais užstringame savo ribotame sprendimų rate, todėl ir nusprendžiau pasinaudoti unikalia galimybe paieškoti netikėtų sprendimų, pasinaudojant patyrusios mentorės kitokio verslo srityse sukaupta patirtimi. Gautos naudingos įžvalgos prisidėjo prie naujų pokyčių inicijavimo atrankos, naujokų įvedimo procesuose, karjeros planavime.

Taip pat šis projektas padėjo dar labiau ūgtelti kaip Personalo valdymo srities specialistei: mentorės konsultacijos, įsitraukimas ir koučingas paskatino matyti plačiau, strategiškiau, išugdė gebėjimą žvelgti labiau iš paukščio skrydžio, padrąsino veikti. Mentorystės projektas dar kartą man patvirtino, kad turint noro ir nuoširdžiai tikint, galimybių visuomet atsiranda, ir pasiekti galima labai daug – tereikia pradėti nuo savęs."

Agnė Jokubauskienė / Personalo partnerė / AB „SEB bankas“

"Mentorystės projekto metu gavau tikrai apčiuopiamą naudą - savo įmonėje paruošėme ir pradėjome įgyvendinti talentų programą. Mentoriaus pagalba buvo labai naudinga, padiktavo tam tikras gaires, privalumus ir grėsmes, kurių galime sulaukti. Manau, kad didesnė patirtis, pasidalinimas ja bei bendradarbiavimas įkvėpė pasitikėjimo savimi ruošiant šią programą."

Saulė Grebenkovienė/Vyr. projektų vadovė/ AB „Danske bank“

Parengė PVPA savanorė Virginija Pipirė

HARVARD BUSINESS REVIEW apžvalga: KODĖL MĖGSTAME NEKĘSTI HR IR KĄ HR GALI DĖL TO PADARYTI?

Kiekvieną mėnesį PVPA narės – kompanijos OVC Consulting – bibliotekoje yra pristatomas naujausias Harvard Business Review numeris. Apžvalgoje, kurią parengia kompanijos konsultantė Viktorija Matusevičiūtė, pristatomos koncentruotos įžvalgos, kurios vos per pusvalandį leidžia apžvelgti pagrindines aktualijas, naujausias rinkos tendencijas, pasaulinius tyrimus ir atradimus.
Šių dienų tempas mus skatina išmokti atsirinkti mums aktualiausią informaciją dar prieš pradedant į ją gilintis. Tad nuo šiol ir mes su PVPA nariais dalinsimės naujausių Harvard Business Review numerių apžvalga, leisiančia kiekvienam į savo skaitymo sąrašą mintyse įsitraukti aktualiausias temas arba tiesiog perskaityti pagrindinių to mėnesio straipsnių santraukas.

Metas susprogdinti HR ir sukurti kažką naujo – drąsus Harvard Business Review liepos-rugpjūčio mėnesio numerio pareiškimas.
Daugiau skaitykite

NARYSTĖ

Sveikiname didėjančią mūsų bendruomenę bei džiaugiamės nuo liepos mėnesio prisijungusiais naujais nariais:

AB Achema
Agnė Miežlaiškytė
DPD Lietuva
Gintarė Supranavičienė
JM Group (Confident)
UAB Ekonominės konsultacijos ir tyrimai
UAB Idavang
UAB Sicor Biotech
Viktorija Liutvinė

Nedvejok! Puikus metas prisijungti prie PVPA bendruomenės! Čia erdvės augimui bei saviraiškai ras ir patyręs profesionalas, ir tik pradėjęs veiklą personalo specialistas.

Išbandyk PVPA narystę! Stojant II metų pusmetį mokama pusė nario mokesčio. Laukiame visų susidomėjusių, nes kartu galime nuveikti daugiau! Visa informacija apie narystę>>

Turi klausimų? Mielai atsakysime tau patogiu būdu. Mūsų kontaktai