Norintiems būti personalo profesionalais
PVPA gruodžio mėn. NAUJIENLAIŠKIS

„Išvysk pasaulį smiltelėje, dangų – lauko gėlėje. Sutalpink begalybę saujoje, o amžinybę – valandoje“ William Blake

Kiekviena gruodžio diena primena apie artėjančias gražiausias metų šventes. Kvepiančios eglutės, žėrintys žaisliukai, planuojamos dovanos ir šventiniai renginiai įsuka į tokį verpetą, kuris nejučia nuneša mintis ir į ateinančius metus, kupinus naujų planų, svajonių, tikslų, užmačių. Pagalvojau, kaip skubame gyventi. Intuityviai tikiu, kad labiausiai norėtųsi sustoti ir rasti laiko pasigrožėti papuošta eglute, pasimėgauti mandarinų kvapu, pasiklausyti tylaus varpelių skambėjimo ir išgerti puodelį arbatos su artimaisiais, kolegomis, draugais. Visko tiek daug ir kartu tiek mažai

Linkiu, kad gruodis ne pralėktų, o lėtai, gražiai ir darniai palydėtų prie šventinio laikotarpio. Tikiu, kad net dabar galima stabtelėti ir pasidžiaugti, pabūti čia ir dabar. Pažadu, kad viskas bus gerai. Tikrai.

Kiti metai bus labai geri, gražūs, įdomūs. Nesakau, kad lengvi. Mes susitiksime, kursime, dalinsimės patirtimi, mokysimės ir mokysim kitus. Mūsų bendri troškimai išsipildys, darbai virs rezultatais, kuriais džiaugsimės ir džiuginsime vieni kitus. Visus metus, būdami PVPA bendruomenėje, darysime tai, kuo tikime.

PVPA direktorė Jūratė Butinavičienė

Kviečiame esamus narius pratęsti narystę 2016 metams.

Naujus narius kviečiame prisijungti jau dabar!

Juridinio asmens prašymas tapti PVPA nariu
Fizinio asmens prašymas tapti PVPA nariu
Daugiau info apie narystę

Human Resources Competency Study tyrimo rezultatas: naujas personalo specialistų kompetencijų modelis

RBL Grupė kartu su Mičigano Universiteto verslo mokykla ir 22 partneriais regionuose džiaugiasi galėdami pristatyti 7 kartą atliekamo Personalo specialistų kompetencijų tyrimo rezultatus. Jau beveik 30 metų šis tyrimas apibrėžia personalo specialistų kompetencijas ir jų įtaką veiklos rezultatams. Šiais metais tyrime dalyvavo daugiau nei 30.000 kompetencijų vertintojų, kurie pateikė informaciją apie daugiau nei 4.000 personalo specialistų iš daugiau nei 1.500 organizacijų.

Lietuvoje Personalo valdymo profesionalų asociacijos kuruojamame tyrime dalyvavo daugiau nei 30 organizacijų.  Daugiau skaitykite

PERSONALO VALDYMO STANDARTO MOKYMAI

Irma Žilėnienė, Nielsen personalo vadovė Baltijos šalims, apie programą "Personalo valdymo strategija ir taktika"

„Tai mokymų programa, kuri suteikia galimybę ne tik pasitikrinti personalo valdymo žinias, bet ir įsigilinti į platesnius verslo procesus, tokius kaip finansai, pokyčių/projektų valdymas, procesų ir struktūros niuansai - o šios žinios yra esminės, norint tapti verslo partneriu įmonėje. Labai patiko pakviesti lektoriai, kurie buvo ne teoretikai, o praktikai, pateikę realias patirtis, įmonių klaidas ir sprendimo būdus. Ir galiausiai, tai puiki proga susipažinti su nuostabiais žmonėmis, kolegomis, profesionalais; pasidalinti ir pasisemti idėjų, praplėsti akiratį ir kartu patirti mokymosi malonumą.“

Mokymų pradžia perkelta į 2016 m. sausio pabaigą, tad dar galite spėti prisijungti!

Visa informacija apie programą>>

Personalo valdymo standarto Pagrindinė programa prasidės 2016 m. sausio 22 d.

Esi personalo specialistas ar nori juo tapti? Sieki tobulėti ir įgyti žinių? Nori suvokti personalo valdymo procesų bei funkcijų apimtį bei geriau suprasti savo vadovą? Pasisemti patirties ir žinių iš aukščiausio lygio personalo valdymo praktikų bei kolegų – bendramokslių? Tuomet ši programa skirta Tau!!

Grupė 2016 m. I pusmečiui jau surinkta! Jeigu norite iš anksto rezervuoti vietą  2016 m. II pusmečio mokymuose - rašykite asta@pvpa.lt.

MENTORYSTĖ

Ko mane išmokė Mentorystės projektas?

2015 m. PVPA mentorystės programa jau baigėsi. Dėkojame visiems mentoriams ir ugdytiniams už bendrą darbą bei dalinimąsi įspūdžiais projekto eigoje. Informacija apie 2016 m. mentorystės programą bus paskelbta sausio mėn. Sekite mūsų naujienas. Norinčius tapti mentoriais - kviečiame susisiekti el. paštu renata@pvpa.lt.

"Išmokau nepriimti skubotų sprendimų – klaidos, dirbant su personalu – kuo toliau, tuo brangiau kainuoja. Visomis prasmėmis."

"Ugdytinės klausimai ne kartą privertė sustoti ir savęs paklausti: „Ar tikrai taip, o kaip galėtų būti kitaip?“, pasižiūrėti į man įprastai atrodančias situacijas kitu kampu."

"Mentorė išmokė/padėjo išgirsti save ir pamatyti dar tikslesnę mano karjeros kelionės kryptį. Ir tai tikriausiai viena didžiausių dovanų, kurią gali gauti dalyvaudamas tokiuose projektuose."

Šiuos ir daugiau atsiliepimų rasite čia

HARVARD BUSINESS REVIEW

Kiekvieną mėnesį PVPA narės – kompanijos OVC Consulting – bibliotekoje yra pristatomas naujausias Harvard Business Review numeris. Apžvalga, kurią parengia kompanijos konsultantė Viktorija Matusevičiūtė, tai koncentruotos įžvalgos, kurios vos per pusvalandį leidžia apžvelgti pagrindines aktualijas, naujausias rinkos tendencijas, pasaulinius tyrimus ir atradimus. Lapkričio mėnesio Harvard Business Review numeryje puikuojasi kasmet renkamas geriausiųjų pasaulio vadovų šimtukas (The Best-Performing CEOs in the World). Jo viršūnėje – Lars Sørensen, farmacijos kompanijos „Novo Nordisk“ vadovas ir išskirtinis interviu apie jo vadovavimo filosofiją. Kitos apžvalgos antraštės:

  • Naujas klientų emocijų mokslas (The New Science of Customer Emotions);
  • Kodėl organizacijos nesimoko (Why Organizations Don‘t Learn)
  • Neleiskite Big Data palaidoti jūsų prekės ženklo (Don‘t Let Big Data Buty Your Brand)
  • Konkurencija kliento kelionėse (Competing on Customer Journeys)
  • „Prius“ požiūris (The Prius Approach)
  • Būk geriausias savo paties advokatas (Be Your Own Best Advocate)

Visą apžvalgą rasite čia

KONKURSAS

PVPA ir LDK su partneriais organizuoto studentų praktikos konkurso "Gera praktika 2015" nugalėtojais tapo ir  2015.11.26 renginio metu apdovanoti buvo UAB "Blue Bridge Baltic" ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.

Taip pat buvo apdovanoti aktyviausi studentai: Vaida Ročytė, Andrius Vorobjovas ir Saulius Šerėnas bei specialias nominacijas gavo UAB Simplanova, UAB "Docinta", UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“. Sveikiname darsyk nugalėtojus ir visus dalyvius!

MailerLite