Gruodžio naujienos

Buvome pas Prezidentę

Ačiū Prezidentei, kad pakvietė mus į svečius ir visuomet palaiko mūsų veiklą!

Savanorė Evelina: šiame susitikime stengėmės papasakoti tai, kad mūsų pagalba yra grįsta nuoširdžiu bendravimu ir kad kartais tai yra būtent tai, ko reikia.

Savanorė Julija: Kaip savanorę labiausiai sujaudino nuoširdus domėjimasis tuo, kaip mes būname su jausmais, kuriuos sukelia įvairaus turinio skambučiai. Galiausiai, kaip žmogų mane labiausiai „paglostė“ jausmas, kad su Prezidente sėdime ant vieno suoliuko bent tą 1,5 valandos.

Daugiau ir oficialiau.

LR Prezidento kanceliarijos nuotraukos / R. Dačkus.

Savižudybių prevencija Vilniuje

„Jaunimo linija“ ne tik teikia emocinę paramą, bet ir prisideda savo idėjomis bei siūlymais prie veiksmingos savižudybių prevencijos kūrimo. Aktyviai dalyvavome kuriant Vilniaus memorandumą ir iškilmingai pasirašėme jį kartu su miesto meru ir kitomis organizacijomis. Daugiau.

„Jaunimo linijos“ direktorius Paulius Skruibis, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, asociacijos „Artimiems“ prezidentė Jovita Galeckaitė. Nuotrauka Sauliaus Žiūros (vilnius.lt).

#kąKalėdoms?

Belaukiant Kalėdų pradedam sukti galvas apie dovanas, vaišes ir kitus šventinio laikotarpio malonumus. O ką, jeigu šiais metais vietoje įprastų nereikalingų dovanų, skirtum sumą pinigų „Jaunimo linijai“ paremti? Daugiau.

MailerLite