Rugsėjo naujienos

Padovanok ausį!

Ką tik pradėjome savo naują kampaniją „Padovanok ausį“.

padovanokausi.lt galima ne tik padovanoti emocinės paramos galimybę savo draugui, bet ir sužinoti daugiau apie depresiją.

Pranešimas žiniasklaidai

Arūno Sakalausko akcija „Šmėkla“

Dalyvavome aktoriaus Arūno Sakalausko inicijuotoje akcijoje „Šmėkla“. Jos tikslas – įtikinamiau nei statistiniai rodikliai parodyti realų kasmet mus paliekančių žmonių skaičių. Aktorius taip pat ragino aukoti „Jaunimo linijai“ (paaukoti galima trumpuoju numeriu 1407, auka – 2,90 €). Daugiau.

Ievos Budzeikaitės nuotrauka

Kokybės tyrimo rezultatai

Jau anksčiau rašėme, kad Lietuvos sveikatos mokslų universiteto tyrėjai atliko „Jaunimo linijos“ ir „Vaikų linijos“ kokybės tyrimą. Perklausę po 48 „Jaunimo linijos“ ir „Vaikų linijos“ budėjimo valandas ir įvertinę 138 konsultacinius pokalbius, tyrėjai nustatė, kad didžioji dalis (82 proc.) klausytų pokalbių buvo gerai pavykę, 15 proc. – vidutiniškai pavykę ir tik 3 proc. nelabai pavykę. Taip pat tyrimas atskleidė, kad „Jaunimo linijos“ savanoriai yra ypatingai gerai pasiruošę teikti pagalbą nusižudyti ketinantiems žmonėms, o „Vaikų linijos“ savanoriai – įvairias prievartos formas patiriantiems vaikams.

Rugsėjo 9 d. tyrimo rezultatus pristatėme Seime, siūlome ir jums susipažinti:

Pranešimas spaudai

Tyrimo rezultatų pristatymas (pdf)