PVPA rugpjūčio mėn. NAUJIENLAIŠKIS

Sveiki, besimėgaujantys vasaros džiaugsmais sode, pajūry ar prie darbo stalo!

Nors vasarą nebekviečiame Jūsų į renginius, pačios intensyviai planuojame II-ojo pusmečio veiklas (bus keletas naujienų!), susitinkame, mezgame naujus partnerystės ryšius, ruošiamės persikraustyti į naujas patalpas.

Džiaugiamės, kad sausį nelabai realūs atrodę planai – turėti 120 narių, jau šiandien viršyti, ir galim drąsiai svajoti apie dar didesnį augimą; Personalo valdymo standarto pagrindinės programos grupė jau visiškai pilna, likus pusantro mėnesio iki mokymų pradžios!

Gera dirbti, kai tavo veikla prasminga, įdomi, atnešanti naujus iššūkius. Gera eiti į tokį darbą, kur vadovė „liepia“ kas vakarą pažiūrėti į žvaigždes :). O kuo džiaugiatės šią vasarą jūs?

Renata Starkienė, PVPA projektų vadovė

NAUJIENOS TRUMPAI
  • Visiems Personalo valdymo rodiklių (KPI) tyrimo respondentams, įrašiusiems anketoje savo el. pašto adresą, išsiųsta išsami tyrimo ataskaita. Kiti besidomintys su ataskaitos informacija galės susipažinti vėliau.
  • 2015.09.10 vyks PVPA valdybos strateginė sesija.
  • Rugsėjį planuojamas mentorių susitikimas.
NARYSTĖ

Dirbi personalo srityje arba domiesi personalu ir tavęs dar nėra su mumis?

Išbandyk PVPA narystę! Stojant II metų pusmetį mokama pusė nario mokesčio. Laukiame visų susidomėjusių, nes kartu galime nuveikti daugiau! Visa informacija apie narystę>>

RENGINIAI

2015.08.26 PVPA "Vakaro žaidimuose" praktinis mokymų metodikos naudojant robotus išbandymas su EKT

Personalo, įmonių ir grupių vadovus bei visus besidominčius kviečiame išbandyti naują mokymo metodiką panaudojant robotus kaip žinių perteikimo priemonę. Metodas ypač aktualus mokant techninių žmonių darbą koordinuojančius ar jam vadovaujančius darbuotojus, bus identifikuotos pagrindinės komunikacijos problemos techninių žmonių komandose, jų poreikiai ir problemos. Visa informacija ir registracija>>

09.08 "Rytas kitaip":  po ilgo vidinio lektoriaus darbo Italijos gigantėje Luxottica Group į Lietuvą grįžęs pardavimų praktikas Audrius Gruodis   papasakos apie pardavimo ir klientų aptarnavimo tendencijas Europoje ir NVS. Audrius patars, ko vertėtų reikalauti iš Jūsų pardavimų vadybininkų ir nurodys, kaip padėti jiems tobulėti, o drauge ir gerinti organizacijos veiklą.

09.16 forumas "Personalo valdymo mados šiapus ir anapus Atlanto": grupė patyrusių Lietuvos personalistų pasidalins žiniomis ir atradimais, kurių šiemet sėmėsi tarptautinėse konferencijose Amsterdame ir Niujorke.

09.25 (Ne) skaitymų klubas: Baltijos koučingo centro vienas iš vadovų Povilas Petrauskas pristatys S.Sinek knygą "Pradėkime nuo klausimo KODĖL".

MOKYMAI
Hop ir yra! Turim jau 15-ają Personalo valdymo standarto pagrindinės programos grupę!!!

Pradedama preliminari registracija į II-ojo pusmečio Pagrindinės programos mokymus, kurie prasidės 2016 m. sausio-vasario mėn.

Taip pat registruojame besidominčius Personalo valdymo standarto programa patyrusiems personalistams.

Visa informacija www.pvpa.lt arba el.paštu info@pvpa.lt, tel. 8 681 403799.

MENTORYSTĖ

Patirtimi dalijasi mentoriai I.Staniūnė ir R.Bagdonas

Kas yra svarbu šiandienos mentorystei, kokių tikslų siekiama?

Inga: Lietuvoje jaučiamas personalo ekspertų įtraukimas į visus įmonės valdymo procesus, sprendimus. Žinoma, tai ateina su laiku, pajutus personalo specialisto kompetenciją, empatiją, atsidavimą. Svarbu, kad personalo valdymo funkcija ir procesai paliestų visą organizaciją, o net tik aukščiausiąją grandį, tuomet ir suvokimas apie jos svarbą ateis greičiau. Vadovai tikisi, kad personalistai bus „galva“ aukštesni už kitus vadovus ir surikiuos visus į vietą. Juk personalo darbuotojas turi galvoti apie visas organizacijos funkcijas ir kaip bet koks sprendimas gali jas paveikti. Profesinės mentorystės projektas svarbus ugdant net tik profesines, bet ir socialines bei bendrąsias kompetencijas. Tad labai svarbu kuo daugiau ugdomų kolegų įtraukti iš mažesnių įmonių, kur nėra galimybės pasidalinti patirtimi su motininėmis organizacijomis. Taip pat įtraukti jaunąją kartą, kad teisingai ir tvirtai galėtume padėti pamatus pirmiesiems jų žingsniams žmogiškųjų išteklių srityje.

Kas paskatino Jus prisijungti prie mentorystės projekto?

Inga: Prie mentorystės projekto paskatino prisijungti noras dalintis savo patirtimi, atradimais, idėjomis. Labai smagu, kai idėjos gimsta tiesiog susitikimų metu.

Ramūnas: Į projektą atvedė noras pasidalinti savo patirtimi ir įžvalgomis, o taip pat noras kelti personalo funkcijos lygį Lietuvoje.

Daugiau skaitykite>>

MŪSŲ NARIŲ VASARA

Apie tai, kuo vasarą gyvena įmonė ADFORM, pasakoja personalo vadovė Agnė Klasavičienė:

"Vasara! Dar daugiau šypsenų ar skardaus juoko, pasidalinimo atostogų akimirkomis, gardžių lauktuvių ragavimo, įdomių pasakojimų. Daugiau susitikimų lauke, pietų - patiems kepant kepsnius lauke, o kai kurioms komandoms, tęsiant tradiciją, savaitė darbo iš Sardinijos. Daug šurmulio ir dėl kraustymosi. Dar trys savaitės, ir rudenį pasitiksime dažais kvepiančiame ofise. Labai kviečiame užsukti į svečius pasidairyti rugpjūčio 28 d. :)."