Liepos naujienos

Ką mes veikėme Ukrainoje?

Padėjome ruoštis pagalbos telefono ATO (antiteroristinės operacijos) dalyviams ir jų artimiesiems įkūrimui. Mūsų savanorių mokytoja Ugnė Kabelkaitė sako: „visos karo pasekmės jau dabar atrodo baisiai: nemačiau fronto, tačiau užteko pokalbių su kareiviais, žuvusiųjų artimaisiais, persikėlėliais, savanoriais, kad pasidarytų aišku, jog bent jau Rytų, o gal ir visoje Ukrainoje nėra nei vieno karo nepaliesto ir jo metu ko nors nepraradusio žmogaus“. Daugiau.

Nepatogi tema – seksualumas

Pabaigę įvadinius mokymus, „Jaunimo linijos“ savanoriai pradeda budėjimus, tačiau ir toliau turi reguliariai tobulinti savo įgūdžius. Savanorė Gintarė savo Facebook paskyroje pasidalino įspūdžiais po seminaro, skirto seksualumo temai: Jaunimo linijoje“ sulaukiame skambučių iš vaikų, kurie nejaukiai krizendami užduoda jiems rūpinčius, su intymumu susijusius klausimus. Tada prasideda dialogas – iš kur kilo klausimas, kur girdėjo tokį ar anokį žodį, ar klausė dar kieno šio žodžio reikšmės. Dažnai išgirstame paaiškinimą, kad visi, kurių šie paklausdavo, sėkmingai išsisuka ar nuleidžia viską juokais. Daugiau.

Ieškome žmonių, kuriems esame padėję

Ieškome žmonių, kurie prieš metus, penkis ar dešimt metų skambino į „Jaunimo liniją" ir tas skambutis padėjo išgyventi sudėtingą gyvenimo situaciją ar net įveikti mintis apie savižudybę. Daugiau.