PVPA liepos mėn. NAUJIENLAIŠKIS

Jūratė Butinavičienė, PVPA direktorė

Galvodama apie šio naujienlaiškio turinį, smalsavau, kuo gyvenate vasaros metu, kiek šilumos, saulės, vėjo, kelionių įspūdžių, perskaitytų knygų paveikti dalijamės vasaros turtais su kolegomis? Kaip atostogų metas, vasaros ilgi vakarai, ankstyvi rytai įsiskverbia į organizacijos nuotaiką, kiek prasiplečia mūsų svajonių ratas, patirtys dalijantis įspūdžiais tarpusavyje ? Taip gimė mintis paskatinti ir Jus dalintis savo organizacijos vasaros nuotaikomis. Juk kiekviena mintis ypatinga tiek, kiek sukelia teigiamų pojūčių, kiek įkvepia kitus, nesvarstant nauja tai ar pamiršta sena. Praturtinkime vieni kitus vasaros akimirkomis, pagautais kadrais, emocijomis, skoniais, spalvomis Facebook‘e nelaukdami, kol kas nors kitas tai padarys. Įrašykite savo įspūdžius PVPA istorijoje, kolegų atmintyje nelaukdami, kol vasara praeis.

PVPA administracija gyvena atostogų ir kūrybinio darbo planu, ruošiame roges rudeniui ir žiemai, galvodamos apie Jus ir linkėdamos, kad vasara neprabėgtų, o pabūtų, pasijustų visomis savo spalvomis.

PVPA naujienos trumpai

Sveikiname Indrę Vertelkaitę, PVPA Facebook konkurse laimėjusią pusmečio narystę!

"Narystė PVPA atneš ypatingai daug naudos man, kaip tik pradedančiai savo karjeros kelią dirbant su personalu, taigi visi seminarai, visi mokymai bus išnaudoti 110 %. Kodėl? Todėl, kad degu aistra šiai sričiai ir ieškau bendraminčių iš kurių galėčiau mokytis, su kuriais galėčiau tobulėti, augti kaip asmenybė ir kaip specialistė ir vėliau savo žinias perduoti kitiems. Išmintas kelias neveda į naujas ganyklas (Indira Gandhi). Taigi, leiskite man išminti savąjį kelią kartu su PVPA!"

Puiki proga išbandyti PVPA narystę stojant nuo liepos 1 d. mokant pusę nario mokesčio. Kviečiame prisijungti ir augti kartu bei kelti personalo valdymo lygį Lietuvoje. Visa informacija apie narystę>>

2015.08.26 PVPA "Vakaro žaidimuose" praktinis mokymų metodikos naudojant robotus išbandymas

Į renginį kviečiame personalo, įmonių ir grupių vadovus bei visus besidominčius.

Kiekvienas dalyvis galės pats išbandyti naują mokymo metodiką panaudojant robotus kaip žinių perteikimo priemonę. Bus pasidalinta EKT susisteminta informacija ir įžvalgomis mokant techninių žmonių darbą koordinuojančius ar jam vadovaujančius darbuotojus, identifikuosime pagrindines komunikacines problemas tokiose techninių žmonių komandose, jų poreikius ir problemas.

Visa informacija ir registracija>>

PERSONALO VALDYMO STANDARTO PAGRINDINĖ PROGRAMA

Visą informaciją ir dalyvio anketą rasite čia>>

"Mano manymu, tai geriausia mokykla personalistams. Kad suvienodintų ir papildytų žinias, mūsų įmonės visi darbuotojai baigia PVPA organizuojamus mokymus. Jie gauna glaustą ir konkrečią informaciją, šiuolaikines personalo valdymo žinias, pagrįstas Lietuvos praktikų. Ačiū PVPA!" 

Neringa Sabeckienė,  UAB "Personalo sprendimai" direktorė

Mūsų narių vasara

Giedrė Vaitiekūnaitė- Urbanovič, UAB Tobis personalo vadovė

Vasarą leidžiame intensyviai! Atrodytų pailsėti leidžiančios atostogos tik dar labiau paspartina visus reikalus ir kelia iššūkį suplanuotus darbus spėti padaryti per trumpesnį laiką ir tais tarpais, kai sprendimų priėmime ir vykdyme dalyvaujantys kolegos neatostogauja.

Šiuo metu ruošiamės ateinantį savaitgalį įvyksiančiai darbuotojų ir jų šeimų vasaros šventei, kuri per daugiau nei 23 įmonės gyvavimo metus turi gilias tradicijas. Pagrindiniai tikslai, kuriuos keliame tokio pobūdžio renginiams - organizacijos vertybių puoselėjimas, darbuotojų įsitraukimo didinimas ir vadovybės padėka darbuotojams bei jų šeimų nariams už atsidavimą bei kiekvieno indėlį siekiant bendrų tikslų. Džiugina tai, kad šiais metais šventę organizuojame visiškai savarankiškai ir jai artėjant vis labiau akivaizdu, kad suorganizuoti daugiau nei 200 žmonių renginį yra nemažas iššūkis. Tačiau tikime, kad turint darnią ir darbščią komandą mes tai padarysime puikiai.

Atslūgus šventiniam šurmuliui pradėsime ruoštis pusmetiniams veiklos vertinimo pokalbiams, kuriuos planuojame padaryti per liepos- rugpjūčio mėnesius. Tai sistemingai veikiantis personalo valdymo procesas, į kurį įtraukiama praktiškai visa organizacija. Šio etapo tikslas - pasitikrinti kaip sekasi vykdyti išsikeltus tikslus, identifikuoti kokios pagalbos darbuotojams reikia juos įgyvendinant, jei būtina - atlikti korekcijas. Metų pradžioje iškelti tikslai - dideli ir ambicingi, o tuo tarpu situacija rinkoje ir ekonomikoje pirmąjį pusmetį nebuvo labai palanki mūsų sektoriui. Taigi ir vasara, ir likęs metų pusmetis bus darbingi  ir reikalaujantys komandos sutelktumo bei kiekvieno iš mūsų indėlio siekiant tikslų ir įgyvendinant suplanuotus projektus. Vasariški linkėjimai!

Aušra Antanavičienė, UAB Kitron personalo vadovė

Šiais metais „plėtra“ buvo vienas dažniausiai tariamų žodžių mūsų įmonėje. Virš 7 mln. eurų investuota į UAB KITRON inžinerinių paslaugų centrą bei papildomų 5000 kv.m. gamybos patalpas, sukurta 60 naujų darbo vietų. Esame aukštųjų technologijų gamybos įmonė, todėl pagrindiniai personalo skyriaus iššūkiai šią vasarą yra naujų kompetetingų darbuotojų suradimas bei adaptacija, esamų darbuotojų kompetencijų ugdymas bei motyvacijos užtikrinimas, kad įvykdytume augančius KITRON klientų reikalavimus.

Ką tik baigėme kasmetinį KITRON grupės darbuotojų nuomonės tyrimą, kuriame darbuotojai vertina tokias sritis, kaip organizacija, bendradarbiavimas, lyderystė, asmeninė motyvacija bei tobulėjimas ir pan. Rezultatais esame labai patenkinti: visos KITRON Grupės teigiamų įvertinimų procentas yra 74%, o UAB KITRON - net 77%.

Rugpjūčio mėnesį laukiame kraustymosi į moderniai atnaujintas administracijos patalpas. Tai bus ženklus darbo sąlygų pagerinimas bei, tikime, sustiprins KITRON gero darbdavio įvaizdį!

Geros vasaros visiems kolegoms „personalistams“, o rudeniop mielai pakviestume į svečius apžiūrėti mūsų atnaujinto fabriko.

MENTORYSTĖS PROJEKTAS: Kodėl personalo vadovui yra svarbu turėti mentorių?

Neringa Smailienė UAB „Ruptela“ personalo vadovė

Iš personalo skyriaus organizacijoje neretai tikimasi krypties ir patarimų, kaip elgtis įvairiose situacijose. Tuo tarpu pats personalo vadovas neretai neturi galimybių konsultuotis įmonės viduje. Kadangi jo funkcijoje labiau patyrusių profesionalų dažniausiai nėra, o kylančios dilemos dažnai apima konfidencialius ir itin jautrius klausimus, mentorius, per užmegztą pasitikėjimo santykį, gali sukurti erdvę tokiems klausimams aptarti, spręsti bei suteikti palaikymą.

Apskritai sėkmingas personalo vadovas turėtų pasižymėti platesniu akiračiu. Tam yra būtinas nuolatinis tobulėjimas, o mentorystė yra vienas efektyviausių būdų, nes keliami tau aktualūs klausimai, gali diskutuoti, atlikus tam tikrus darbus gauti grįžtamąjį ryšį ir, kas svarbiausia, užtikrinti mokymosi proceso tęstinumą.

Mentorystę laikau iki šiol viena efektyviausių mokymosi formų, kuri skatina abipusį tobulėjimą ir dėkoju PVPA už tokią galimybę.