PVPA birželio mėn. NAUJIENLAIŠKIS

Puiki proga išbandyti PVPA narystę stojant nuo liepos 1 d.  mokant pusę nario mokesčio. Kviečiame prisijungti ir augti kartu bei kelti personalo valdymo lygį Lietuvoje. Visa informacija apie narystę>>

PVPA naujienos trumpai

 • 2015.05.14 konferencijoje išrinkta nauja PVPA valdyba. Daugiau>>
 • "Personalo valdymo gerosios praktikos konkurso" nugalėtoju tapo EIS GROUP Lietuva. Daugiau>>
 • 2015.05.21 PVPA mentorių ir patyrusių personalo vadovų grupė susitiko su SEB grupės personalo vadovu ULf Peterson.
 •  Personalo valdymo rodiklių tyrimo ataskaitą visiems dalyvavusiems (ir įrašiusiems savo. el pašto adresą) planuojame išsiųsti iki birželio pabaigos.
 •  PVPA suteikė galimybę 8 patyrusių personalo vadovų grupei kartu su PVPA valdybos pirmininke S.Grudiene 2015.06.02-03 be dalyvio mokesčio dalyvauti renginyje HR Vision Amsterdame.
 • Dalinamės PVPA savanorės Loretos Vaičaitytės parengtu straipsniu "Nauja verslo strategija - atsakas į visuomenės poreikius?">>

„Šiame pasaulyje nėra taip svarbu, kur esame, daug svarbiau – kuria kryptimi einame"

Oliver Wendell Holmes (1809-1894)

Pirmasis pusmetis džiugino PVPA veiklos rezultatais, kuriuos vainikavome metine konferencija. Narių skaičiaus augimas, Personalo valdymo gerosios praktikos konkursas, mentorystės projektas, PV standarto programa, forumai bei renginiai, 8 patyrusių personalo vadovų išvyka į Amsterdamą, tyrimai – visa tai rodo, jog PVPA veikla prisideda prie personalo valdymo Lietuvoje stiprinimo ir įtraukia nemažą būrį personalistų, siekiančių stiprinti personalo valdymo vaidmens reikšmingumą versle. Taip augame kiekvienas atskirai ir auginame mus supančius žmones, o darydami įtaką kitiems stipriname savo pozicijas ir kuriame vis didesnę vertę savose organizacijose. PVPA komanda planuoja naujas veiklas, tikėdama, kad jos bus įtrauktos į narių kalendorių visą antrąjį pusmetį. Birželio pabaigoje pristatysime II pusmečio veiklas, tad kviečiame rašyti mums, kas aktualu, ko pasigendate, ko labai labai reikia. Valdybos ir mūsų komandos nuolatinės pastangos nukreiptos į tai, kad antrojo pusmečio PVPA veiklos būtų prasmingos, naudingos ir įdomios Jums, personalo atstovams. Tikimės ne tik pateisinti lūkesčius, bet ir kurti pridėtinę vertę.

Asociacijos narių vieningumas, solidarumas ir įsitraukimas yra tas pamatas, į kurį remiamės mes, trys darbuotojai. Tikime, kad Jūsų rekomendacijos padės pritraukti daugiau narių, kurių patirtis plės visų mūsų akiratį, todėl nesivaržydama kreipiuosi į kiekvieną iš Jūsų, mūsų narių, pakalbinti kolegas, pažįstamus personalistus, prisijungti prie asociacijos nuo liepos 1 dienos II pusmečio narystei. Nuo rugsėjo prasidės PV standarto programa, kuri sulaukia vis daugiau atgarsių iš vadovų, puikiais atsiliepimais vertinančių PVPA indėlį, tad kviečiame registruotis ar registruoti savo personalo komandos narius, kuriems tai puiki galimybė mokytis iš profesionalų.

Nuoširdūs linkėjimai: atostogaujantiems – atgaivos sielai, dirbantiems – džiaugsmingų ir įkvepiančių patirčių, puikių rezultatų, ieškantiems – atradimų, vedančių pirmyn, dvejojantiems – drąsos, priimant sprendimus.

Gražios ir prasmingos vasaros.

PVPA Direktorė Jūratė Butinavičienė

Kodėl aš esu PVPA narys?

 Visa informacija apie narystę>>

Asta Ivanickienė, Transcom Wordwide Vilnius personalo vadovė

Man PVPA - tai puiki vieta ir galimybė tiek dalintis savo patirtimi, tiek semtis jos iš kitų, tiek paprasčiausiai būti rate bendraminčių. Kažin, ar visi personalo profesionalai susitiktume taip reguliariai jeigu nebūtų, kas vienija ir suburia. Dėka gražių organizacijos iniciatyvų, jos darbuotojų kūrybiškumo ir kantrybės mes daug greičiau galime stiprėti kaip specialistai ir tapti profesionalais.

Eligijus Kajieta, Hay Group generalinis direktorius Baltijos šalims

Narystė PVPA leidžia jausti bendrą personalo valdymo aktualijų pulsą Lietuvoje. Esame tarptautinė žmogiškojo kapitalo valdymo konsultacijų bendrovė, todėl mums svarbu suprasti, kuo gyvena personalo valdymo profesionalai, pasidalinti savo įžvalgomis bei patikrinti naujas idėjas su patyrusiais praktikais. Esame taip pat ir darbdavys, todėl labai naudingi gausūs praktiniai seminarai bei kitų narių pasidalinimas patirtimi.

2015.06.17 PVPA forumas „Ar kiekvienas vadovas yra savo darbuotojams personalo vadovas?

Forume nagrinėsime personalo vadovo ar / ir specialistų bei darbuotojų tiesioginių vadovų (angl. line managers, middle managers) atsakomybę kasdieninėse personalo valdymo veiklose, diegiant ir palaikant personalo valdymo (PV) praktikas:

 • Ką daro vieni ir kiti?
 • Personalo valdymo praktikų įgyvendinimas – kieno tai “darbas“?
 • Ar tiesioginiai vadovai gali laisvai interpretuoti personalo praktikas, ar visgi personalo valdymo sistemos ir įrankiai turi būti unifikuoti?
 • Koks bendradarbiavimas tarp personalo padalinio ir tiesioginių vadovų užtikrina efektyvų personalo valdymą?
 • Personalo verslo partneris – šios pareigybės paskirtis ir vertė kompanijai.

Visa informacija ir registracija>>

PERSONALO VALDYMO STANDARTO PAGRINDINĖ PROGRAMA

Nuotraukoje - itin žingeidi ir aktyvi personalo specialisčių grupė, baigusi mokymus gegužę. Kita grupė pradės mokytis 2015 m. rugsėjo 18 d.

Šie mokymai, tai:

 • galimybė organizacijai, personalo skyriui augti bei turėti kvalifikuotą komandą;
 • personalo vadovui - auginti savo kolegas;
 • specialistui - suvokti visą personalo valdymo procesų žemėlapį, geriau suprasti savo vadovą, pasisemti patirties ir žinių iš asociacijos praktikų bei kolegų - bendramokslių.

Visą informaciją ir dalyvio anketą rasite čia>>

MENTORYSTĖS PROJEKTAS: Klausimai, kuriuos svarbu užduoti savo mentoriui

"Jei užduodi gilius klausimus, gauni gilius atsakymus. Jei užduodi lėkštus klausimus, gauni lėkštus atsakymus.Jei visai neužduodi klausimų, negauni jokių atsakymų ". Bobb Biehl, Master Planning Group International prezidentas.

Įsibėgėjus profesinės mentorystės projektui, pakvietėme ugdytinius pasidalinti mintimis apie tai, kokius klausimus, jų manymu, yra svarbu užduoti mentoriui. Skaitykite čia>>

KITA INFORMACIJA

HR Competency Study 2015: galimybė prisijungti kiekvienam personalo specialistui

Pasaulinio personalo specialistų kompetencijų tyrimo organizatoriai Mičigano Universiteto verslo mokykla ir RBL Group nuo dabar iki liepos 10 d. sudarė galimybę 360 tyrime dalyvauti ne tik organizacijoms, bet ir kiekvienam personalo specialistui individualiai.
Tyrimas yra nemokamas ir anoniminis. Gali dalyvauti bet kuris tobulėti siekiantis personalo specialistas.

Visa informacija>>

PVPA partnerių - leidyklos "Eugrimas" pasiūlymas

„Eugrimas“ – stipriausia privati negrožinės literatūros leidykla Lietuvoje, užimanti lyderio pozicijas verslo, pažinimo, mokslo populiarinimo literatūros srityse, LIETUVOS ĮMONĖMS SIŪLO IŠSILEISTI KNYGĄ IŠSKIRTINĖMIS SĄLYGOMIS.

Jau daugiau nei 20 metų leidykla „Eugrimas“ sėkmingai leidžia knygas stambiausioms Lietuvos įmonėmis, tokioms kaip Omnitel, Microsoft, UPS, TOC sprendimai, Tele2 ir kt. Šių firmų užsakymu mes atrenkame bendrovės kultūrą bei jos filosofiją atitinkančias knygas ir išskirtinai jas apipavidaliname: firmos logotipai ant viršelio, vadovo kalba priešlapyje, viso arba dalinio tiražo paruošimas išskirtinai užsakovo firmai. Tokios knygos tampa ne tik ideali verslo dovana stambiems klientams bei partneriams, bet ir motyvacine priemone darbuotojams.

 Daugiau info ir kontaktai>>

Vilniaus 6-oji tarptautinė grupių santykių konferencija [2015 08 22-26]

Kviečiame dayvauti 6-ojoje Vilniaus Tarptautinėje Grupių santykių konferencijoje "GALIA IR PAŽEIDŽIAMUMAS: derybos nelygiaverčiuose santykiuose organizacijose, bendruomenėse ir tautose arba tarp jų". Konferencija vyks 2015 m. rugpjūčio 22-26 dienomis.

Rėmėjai: Vilniaus Universitetas ir Tavistock Žmogiškųjų santykių institutas
Konferencijos kalba - anglų.
Daugiau informacijos konferencijos brošiūroje - parsisiųsti.
Dalyvio paraiška - parsisiųsti.

Kontaktinis asmuo:
Milda Autukaitė
grupiusantykiai@gmail.com
tel.: +370 682 14 307