2015 m. gegužės mėn. NAUJIENLAIŠKIS

“Aš pirmas turiu būti tas pokytis, kurį noriu matyti aplinkui” (M.Gandhi)

Sparčiai ir nuolat kintanti išorinė aplinka, naujos kartos integracija į darbo rinką, inovacijos ir technologijų pažanga, galimybių rinktis gausa – tai ir dar daugiau aplinkybių verčia kiekvieną žmogų pasitempti, nuolatos judėti į priekį, plėsti akiratį, jausti pulsą ir nuolatos būti pasirengties formoje drauge išlaikant stiprius pamatinius dalykus, kuriančius ilgalaikį tvarumą – tai vertybės, moralinės nuostatos, kartais net labai paprasti žmogiški dalykai.

Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA) metinė ataskaitinė konferencija 2015 – tai momentas, kai trumpam sustabdome laiką ir pasimatuojame temperatūrą bei atsakome į klausimus – ar tai, ką darome, yra vertinga, ar esame tinkamame kelyje, ar turime viziją priešakyje?

PVPA – tai bendruomenė, kuri vienija žmones misionierius, tikinčius patirties dalijimosi verte, mokymosi visą gyvenimą prasme, duoti ir gauti galia. Jau devintus metus veikianti asociacija vienija daugiau nei 100 narių, kuriančių, augančių ir tampančių pavyzdžiu kitiems. Gerosios praktikos konkursas, asociacijos veiklos simbolis, pagrindžia asociacijos misiją - kurti vertę personalo valdymo specialistams, organizacijoms ir visuomenei, atliepiant į esamus ir numatant būsimus poreikius.

Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie personalo valdymo stiprinimo Lietuvoje ir būti dalimi to pokyčio, kurį noriu matyti.

PVPA direktorė Jūratė Butinavičienė

Visa informacija apie konferenciją ir registracija>>

PVPA mentorė Kristina Jakubaitytė-Revutienė

„Dalyvavimą mentorystės programoje ir mentoriaus patyrimą aš priimu, kaip asmeninio ir profesinio tobulėjimo kelią. Padėdama augti kitam – ugdau savo empatiją, pakantumą, plečiu profesinio požiūrio kampą. Profesinė mentorystė PVPA – tai galimybė turėti lygiavertę profesinę partnerystę, perteikti savo žinias ir patirtį, ieškoti naujų sprendimų, įprasminti savo veiklą. Tai – be galo malonus, kūrybiškas bendravimas, kuriuo norisi pasidalinti su kitais.“

PVPA naujienos trumpai

 • Kviečiame susipažinti su "Personalo valdymo gerosios praktikos konkurso" 2015 finalininkų projektų pristatymais>>
 • PERSONALO VALDYMO RODIKLIŲ 2015 TYRIMAS pratęstas. Daugiau informacijos>>
 • Džiaugiamės, kad prie PVPA prisijungia naujų savanorių -  V.Pipirės parengtą interviu su mentorystės projekto iniciatorėmis A.Žukauskiene ir I.Pupieniene skaitykite čia>>.

KITI RENGINIAI

Artimiausi "VERSLO ŽINIŲ" renginiai

SKAIČIŲ KALBA. Gegužės 25-26 d. FINANSŲ VALDYMO mokymai aukščiausios ir vidurinės grandies vadovams, įmonių savininkams, kurie nėra finansų specialistai. Plačiau http://parduotuve.vz.lt/konferencijos/291

PERSONALO VADOVŲ KONFERENCIJA 2015: ateitis priklauso išsiskiriantiems

Jau 12-ą kartą organizuojamoje metinėje personalo vadovų konferencijoje – apie išskirtines organizacines kultūras, išskirtinius lyderius ir išskirtines komandas. Plačiau http://parduotuve.vz.lt/konferencijos/456

2015.05.27 Nuolaida PVPA nariams į praktines dirbtuves "Personalo vadovas kaip strateginis partneris" KAUNE

Kuo naudinga įmonės personalo vadovui dalyvauti šiose praktinėse dirbtuvėse?

 • Susipažinsite su šiuolaikiniu požiūriu į strateginį personalo valdymą ir jo sėkmės veiksnius.
 • Geriau suprasite personalo valdymo funkcijos indėlį, siekiant strateginių įmonės tikslų.
 • Susipažinsite su personalo valdymo strategijos kūrimo ir įgyvendinimo žingsniais.
 • Sužinosite, ko labiausiai reikia, kad personalo vadovas taptų tikru strateginiu partneriu.
 • Nustatysite, kaip galite padidinti vertę, kurią personalo valdymas kuria Jūsų įmonei.
 • Pasidalinsite gerąja praktika, kaip kuriama personalo vadovo ir kitų vadovų partnerystė.
 • Sukursite priemones, padedančias didinti abipusį personalo vadovo ir kitų vadovų supratimą.

  Daugiau informacijos ir registracija>>
NORI TAPTI PVPA NARIU? INFORMACIJA ČIA>>