2015 m. kovo mėn. NAUJIENLAIŠKIS

Kviečiame dalyvauti "Personalo valdymo gerosios praktikos" konkurse!

Visą konkurso informaciją, paraišką bei nuostatus rasite čia>> .

Atsižvelgiant į įmonių prašymus paraiškų pateikimo terminas pratęstas iki 2015 metų kovo mėn. 6 dienos 17 val. Paraiškas prašome teikti el. paštu info@pvpa.lt .


Norite tapti konkurso partneriu ar rėmėju? Susisiekime el. paštu renata@pvpa.lt arba tel. 8 652 50517 .

Unikali galimybė dalyvauti pasauliniame tyrime Human Resource Competency Study 2015 - užsiregistruoti galima iki 2015.03.06

Šiais metais PVPA pirmą kartą kartu su Europos personalo valdymo asociacija (EAPM) dalyvauja pasauliniame personalo kompetencijų tyrime - Human Resource Competency Study 2015.
Personalo specialistai turės unikalią galimybę įvertinti turimų kompetencijų lygį ir palyginti savo rezultatus su kolegomis regione. Kviečiame dalyvauti! Daugiau informacijos>>.

ARTIMIAUSI RENGINIAI

2015.03.27 Forumas "Ko mus (ne)moko teismų praktika?" (KAUNAS)

Kviečiame personalo specialistus, vadovus ir visus besidominčius darbo teise bei jos taikymu organizacijos veikloje į renginį, kurio metu su darbo teisės advokato Rimanto Stanevičiaus (LAWIN) ir personalo specialistės Rūtos Bėrytės (AIG) pagalba:
• bandysime įsijausti į teisėjų vaidmenį, nagrinėdami konkrečias bylas (kurias teismas jau yra išsprendęs),
• analizuosime, kas teismui buvo svarbu, priimant vienokį ar kitokį sprendimą,
• modeliuosime situacijas, ką buvo galima padaryti kitaip, kad sprendimas būtų kitoks.

Balandžio-gegužės mėn. šio formato renginius planuojame Šiauliuose ir Vilniuje.

Daugiau informacijos ir registracija>>

2015.04.02 Forumas "Darbo santykiu reglamentavimo perspektyvos: naujasis Darbo kodeksas"

Iškirtinė galimybė PVPA nariams išgirsti apie naujojo Socialinio modelio ir Darbo kodekso aktualijas iš E.Radišauskienės (SADM) ir T.Bagdanskio („Bagdanskis iLaw") lūpų. Daugiau informacijos jau netrukus www.pvpa.lt .

PVPA NAUJIENOS TRUMPAI

  • Norą dalyvauti mentorystės programoje išreiškė 14 mentorių ir  14 ugdytinių, šiuo metu derinamos poros bei kovo mėn. planuojami mentorių ir ugdytinių mokymai.
  • Kovo mėn. viduryje PVPA planuoja kartoti patobulintą "Pagrindinių personalo valdymo rodiklių" tyrimą. Norintys dalyvauti ne PVPA nariai gali kreiptis el. paštu renata@pvpa.lt, kad įtrauktume į tyrimo respondentų sąrašą.
  • 2015-02-09 duomenimis norą tapti asociacijos nariais išreiškė 92 organizacijos ir fiziniai asmenys. Dėkojame už lojalumą, sveikiname naujai prisijungusius, laukiame Jūsų idėjų, iniciatyvų!

Sveikiname PVPA narius Philip Morris!

Norime pasidžiaugti, kad šiais metais už aukštus žmogiškųjų išteklių standartus bei išskirtinai geras darbo sąlygas mūsų nariai Philip Morris įmonės Lietuvoje (UAB „Philip Morris Baltic“ ir UAB „Philip Morris Lietuva“) gavo „Top Employer“ sertifikatą. Sveikiname! Daugiau informacijos>>

KITI RENGINIAI

Dėmesio, grupė: OVC praktiniai mokymai jau kovo 9 d.

Praktiniai mokymai „Dėmesio, grupė!“, paremti naujausia OVC Consulting konsultantų knyga, tai ne tik galimybė pasisemti vertingų įžvalgų darbui su grupėmis, tiesiogiai pabendrauti su knygos autoriais bei gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Dalyviai praktiškai pažins darbo su grupe principus ir technikų kūrimo procesą. Iš mokymų dalyviai išsineš ne tik savo pačių sukurtas technikas, bet ir didelį energijos ir idėjų užtaisą patiems kurti unikalias darbo su grupe formas.

1 įmonei ar asmeniui tapusiam PVPA nariu šią savaitę kartu su organizatoriais padovanosime nemokamą kvietimą į šiuos mokymus.

Daugiau informacijos>>

2015.04.16 International Lifelong Learning conference 2015

Kolegos iš Latvijos personalo valdymo asociacijos (LPVA) kviečia dalyvauti konferencijoje, kurioje bus bandoma atsakyti į klausimus:

  • kokių kompetencijų mums reikės ateityje?
  • kokie mokymo metodai tinkamiausi įmonei?
  • kas atsakingas už mokymąsi visą gyvenimą - darbuotojas, darbdavys, ar vyriausybė?

 Visa informacija čia>>

Mūsų partnerių "Verslo žinių" renginiai

VERSLO VALDYMAS 2015: strategija, pokyčiai, žmonės.

Kovo 26 d. aukščiausiojo lygio vadovų konferencijoje unikalaus verslo transformacijos atvejo analizė iš pirmų lūpų: Tapio Paarma, buvęs „Lietuvos telekomo" generalinis direktorius, Arūnas Šikšta, MBA, buvęs „Teo“ generalinis direktorius, VU TVM direktorius, Metų CEO 2011, Kęstutis Šliužas, „Teo“ generalinis direktorius

Plačiau http://parduotuve.vz.lt/konferencijos/440

PASSWORD 2015

Metinėje rinkodaros efektyvumo konferencijoje geriausia Lietuvos ir užsienio praktika, Metų prekės ženklo ir efektyviausiųjų rinkodaros kampanijų apdovanojimai kovo 24-25 d. Vilniuje

Plačiau http://parduotuve.vz.lt/konferencijos/441

TAPK PVPA NARIU! INFORMACIJA ČIA>>